Thajské masáže Ostrava

Tradiční thajské masáže v centru Ostravy. Příjemný odpočinek s nezapometulným zážitkem.

Nabízíme nejvyšší úrověn služeb

Příjemný a vyjímečný zážitek v podobě thajské masáže.

previous arrow
next arrow
Slider
Služby

Thajská masáž

Thajská masáž pracuje s tělem, používá prvky z akupresury a jógy, proto se jí také někdy říká „jógová masáž“ či „jóga pro líné“. Tradiční thajská masáž není vyčerpávající pro maséra ani pro masírovaného, i přes intenzitu a práci s hlubokými strukturami. Nepoužívá se při ní žádné násilné manipulace. Při pravidelném absolvování masáže thajské se cítíte lépe a masáž také dokáže udržet člověka v dobré kondici. masérka při thajské masáži používá svou tělesnou váhu a pracuje dlaněmi, palci, koleny, chodidly a lokty.

Relaxační olejová masáž

Orientální masáž celého těla od konečků prstů na nohou až po kořínky vlasů. Jedná se o relaxační formu thajské masáže, při níž se používají speciální aromatické oleje s blahodárnými účinky na pokožku a zároveň je na akupresurní body vyvíjen mírnější tlak. Thajská terapeutka se systematicky věnuje každé části těla. Procedura začíná postupným promasírováním dolních končetin, které je zakončeno příjemným protažením a uvolněním jednotlivých prstů. Pokračuje masáží zádových svalů. Na závěr se masérka soustředí na tlakovou masáž temene hlavy a obličeje, již bez oleje. Jedná se o nejefektivnější formu relaxace a regenerace, napomáhající odstranění únavy, nahromaděného stresu a napětí organismu. Orientální masáž celého těla od konečků prstů na nohou až po kořínky vlasů. Jedná se o relaxační formu thajské masáže, při níž se používají speciální aromatické oleje s blahodárnými účinky na pokožku a zároveň je na akupresurní body vyvíjen mírnější tlak. Thajská terapeutka se systematicky věnuje každé části těla. Procedura začíná postupným promasírováním dolních končetin, které je zakončeno příjemným protažením a uvolněním jednotlivých prstů. Pokračuje masáží zádových svalů. Na závěr se masérka soustředí na tlakovou masáž temene hlavy a obličeje, již bez oleje. Jedná se o nejefektivnější formu relaxace a regenerace, napomáhající odstranění únavy, nahromaděného stresu a napětí organismu.

Bylinná masáž

Bylinná thajská péče vhodná pro celkovou regeneraci organismu. Je kombinací tradiční thajské masáže a starodávné léčebné metody vycházející z přikládání horkých bylinných sáčků na místa, kde v těle proudí energie. Tradiční thajská masáž nejprve odstraní ztuhlost svalů a kloubů, účinně protáhne páteř a končetiny a rozproudí v těle přirozený krevní oběh. Masérka tlakovým působením na reflexní body celé tělo uvolní a připraví na následnou terapii. Ta probíhá za pomoci bylinných balíčků, které jsou předem nahřívány na příjemnou teplotu a přikládány na unavená místa na těle. Thajské bylinky a koření obsažené v sáčku způsobují zpevnění pokožky, dokonalé odbourání stresu a dlouhotrvající fyzické i duševní uvolnění. Thajskou bylinnou masáž doporučujeme v rámci rehabilitace po různých operacích jako jsou operace kolene, lokte a jiné poúrazové stavy. Je vhodná k dokonalému prohřátí těla a navíc se účinky násobí působením léčivých bylin.

Aromatická masáž

Jedná se v podstatě o spojení klasické masáže a aromaterapie, tedy využívání éterických olejů. … Protože se jedná o aromatickou masáž, jsou oleje pomocí jemných hmatů vmasírovány do pokožky a přes drobné vlásečnice se postupně dostávají do krevního oběhu.

Sportovní masáž

Sportovní masáž je masáž složená z uspořádaného souboru vhodných masérských hmatů, které mají připravit sportovce jak z fyzické tak z psychické stránky na podání určitého sportovního výkonu, popřípadě mají za úkol zbavit sportovce únavy a přispět k jeho zotavení.

Masáž nahřívaným olejem

Při masáži se využívá účinků přírodního léčivého Třezalkového (Svatojánského) oleje a energetizujících hmatů tak, aby se olej zapracoval do co nejhlubších vrstev svalstva až k obratlům a ploténkám. Tato uvolňující komplexní masáž je velmi účinná metoda působící také na nervový systém a pohybový aparát.Masáž je velmi příjemná v chladných měsících.

Reflexní masáž chodidel

Reflexní terapie ploskou nohy je stará metoda založená na poznatku, že na chodidle existuje množství bodů a plošek, které korespondují s jednotlivými orgány a částmi těla a to cestou nervových propojení. … Tlakem nebo hlazením těchto reflexních plošek můžeme cíleně léčit příslušný orgán nebo část těla.

Masáž hlavy a obličeje

Masáž hlavy je jeden z nejpříjemnějších způsobů odpočinku, které můžete sami sobě dopřát. … Po masáži se budete cítit jako znovuzrození – kromě relaxace a odstranění nastřádaného duševního napětí, které se ukládá především v oblasti šíje, působí masáž preventivně také proti bolestem hlavy a migrénám.

Hlava záda a ramena

Masáž zaměřená na odstranění bolesti hlavy, šíje a ramen. Procedura se provádí spojením techniky tradiční thajské masáže a speciálních bylinných mastí, čímž pomáhá k uvolnění svalstva a celkové relaxaci. Je rovněž vhodná pro odstranění stresu a bolestí hlavy v důsledku potíží se zablokovanou krční páteří. Thajská terapeutka se soustředí na problematické partie zad, ramen a šíje, kde bezbolestnými hmaty uvolňuje ztuhlé svalstvo a tlakovým působením na akupresurní body postupně odblokovává páteř a klouby. Masáž je ideální pro odstranění vnitřního napětí, může pomoci od migrény.

Těhotenská masáž

Tato jemná masáž je určena speciálně pro nastávající maminky. Navozuje pocity klidu, harmonie a bezpečí. Blahodárné účinky této masáže jsou přínosné nejen pro maminku, ale především pro zdravý vývoj dítěte. Masáž se provádí částečně na zádech a na bocích za použití výhradně přírodních olejů s příznivými účinky na namáhanou pokožku maminky. Pomáhá zmírňovat bolesti hlavy a pocity nevolnosti, zlepšuje spánek a posiluje funkci svalů zejména v nejvíce zatěžované oblasti zad. Zlepšuje krevní oběh a tím ulevuje kloubům a lymfatickému systému, což vede k odstranění pocitu „těžkých nohou“ i dalších těhotenských potíží. Snižuje stres a napětí, a prospívá toku kyslíku a živin k dítěti. Prenatální masáž je vhodná pro maminky od třetího měsíce těhotenství až do doby porodu.

4 ruční aromatická olejová masáž

jedná se o relaxační olejovou masáž od dvou masérek. Thajská masáž – Thajská masáž pracuje s tělem, používá prvky z akupresury a jógy, proto se jí také někdy říká „jógová masáž“ či „jóga pro líné“. Tradiční thajská masáž není vyčerpávající pro maséra ani pro masírovaného, i přes intenzitu a práci s hlubokými strukturami. Nepoužívá se při ní žádné násilné manipulace. Při pravidelném absolvování masáže thajské se cítíte lépe a masáž také dokáže udržet člověka v dobré kondici. masérka při thajské masáži používá svou tělesnou váhu a pracuje dlaněmi, palci, koleny, chodidly a lokty.

Párová masáž

Párová masáž, to je dvojnásobný zážitek, dvojnásobná radost a dvojnásobné uvolnění. Pojďte s partnerem či partnerkou na masáž, ze které budete odcházet jako noví a plní energie. Čeká Vás párová relaxace – masáž v délce 60 nebo 90 minut z rukou thajských masérek. Zvolit můžete tradiční thajskou nebo její mírnější formu, při které se využívají blahodárné aromatické oleje. Ležet budete vedle sebe, o to intenzivnější tenhle zážitek bude.

Masáž lávovými kameny

Masáž lávovými kameny patří mezi velmi oblíbené masáže určená k relaxaci celého těla i organismu. Masáž je prováděna speciálními masážními technikami a za použití teplých lávových kamenů, které jsou klientovi kladeny na tělo. Teplo z kamenů se rozlévá po celém těle a a napomáhá celkovému uvolnění. Tělo je masírováno střídavě kameny i bez nich. Účinky masáže pocítíte ještě několik dní poté.

cs_CZ